Meble wymagają odświeżenia? Zobacz naklejki szafę

Budownictwo

31-05-2022

W sklepach jest mnóstwo niedrogich mebli, które z czasem wymagają liftingu. Odświeżyć trzeba fronty, a w przypadku szafy w zabudowie meblowej także wnętrze. Szybkim sposobem na efekt wow! są naklejki na szafę, które można zamówić pod wymiar. Warto skorzystać z tego rozwiązania, gdy zależy nam na wykorzystaniu starych mebli, bez konieczności wydawania środków z domowego budżetu na nowe sprzęty do sypialni, czy przedpokoju.

Szafa w zabudowie z ładnymi drzwiami

Garderoba w przedpokoju z przesuwanymi drzwiami jest rozwiązaniem często stosowanym nie tylko w bloku, ale również w domach jednorodzinnych. Szafa w zabudowie zajmuje stosunkowo mało miejsca i najlepiej wykorzystuje wnęki wynikające z układu architektonicznego pomieszczeń, a szczególnie korytarza. Kurtki, płaszcze, buty – wiele rzeczy zmieści się w środku. Szafy projektuje się indywidualnie, każdy więc zaplanuje wnętrze, jak uważa za najbardziej efektywne. Relingi, wieszaki, haczyki, półki, szuflady – opcji jest naprawdę sporo. Duża powierzchnia drzwi przesuwnych może być wykorzystana na lustro, które optycznie powiększa przestrzeń lub np. na piękny widok, który wniesie do pomieszczenia ozdobny, przyjemny koloryt. Jak wykonać dekorację na garderobę w przedpokoju? W sklepach internetowych są dostępne samoprzylepne naklejki na szafę, a z galerii można wybrać obrazy i foto, które udekorują każde pomieszczenie w domu. Naklejki są łatwe w montażu, trwałe i ładnie wykończone.

Meble wymagają odświeżenia? Zobacz naklejki szafę 

Niekonwencjonalne drzwi do szafy

Sklep internetowy ObrazyFoto.eu w kategorii z foliami na meble, proponuje dekoracyjne naklejki na drzwi szafy przesuwnej zarówno do przedpokoju, jak i do sypialni. Ozdobne motywy na meblach coraz częściej pojawiają się w aranżacjach wnętrz. Oryginalnie wykorzystana powierzchnia nadaje mieszkaniu więcej indywidualnych cech i sprawia, że pomieszczenie jest w niekonwencjonalny sposób zaaranżowane. Foto naklejki na szafę pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. Można dzięki nim ukryć nieco sfatygowane fronty, nadjedzone zębem czasu. Lifting mebli z użyciem folii samoprzylepnej nie jest trudny i każdy poradzi sobie samodzielnie, bez wzywania fachowca i wydawania na montaż.

Jak wybierać obrazy lub foto do naklejki na szafę?

Zastanówmy się, co warunkuje decyzje przy wyborze motywu graficznego? To zależy oczywiście od gustu, ale również od pomieszczenia, w którym będzie wykonany lifting mebli. Garderoba w przedpokoju to główny element aranżacji, który nada ton całemu wnętrzu. Na folii, z której wykonuje się naklejki na szafę, świetnie wyglądają grafiki 3D z głębią obrazu, które sprawdzą się w ciasnym korytarzu.

Szafa z drzwiami przesuwnymi w sypialni to już inna historia. W oazie spokoju bardzo ważny jest wybór odpowiedniego motywu tak, aby pasował do reszty wyposażenia i atmosfery relaksu. Tutaj również warto kierować się własnym gustem i wziąć pod uwagę natężenia światła w konkretnym pomieszczeniu. Zakup naklejki na szafę uratuje stare, zniszczone fronty lub dopasuje je do nowej aranżacji. Folia skutecznie ukryje mankamenty, a koszt zakupu naklejki jest znacznie mniejszy niż wydatek na nową szafę.

Podobne artykuły