Dormer Pramet – marka, w której ofertę warto inwestować!

Warsztat

14-07-2021

Marka Dormer Pramet w obecnym kształcie istnieje od zaledwie 2014 r., a już zyskała sobie miano lidera w branży produkcji wysokiej klasy narzędzi do obróbki materiałów. Jak to możliwe? Otóż historia jest firmy jest znacznie dłuższa, a 6 lat temu nastąpiło jedynie połącznie działalności dwóch marek w jedną. Dziś Dormer Pramet jest jedynym z największych dostawców i producentów narzędzi skrawających dla przemysłu maszynowego. Szeroki wybór jej produktów polscy klienci mogą znaleźć w ofercie PGH.

Jak marka Dormer Pramet zasłużyła sobie na miano lidera w branży?

Przed 2014 r. na rynku działały dwie niezależne firmy. Pierwszą z nich była Dormer Tools, która specjalizowała się w produkcji narzędzi obrotowych. Początki jej istnienia sięgają roku 1913, a w ciągu ponad 100 lat swojej działalności zyskała sobie opinię jednej z najlepszych firm w swojej branży. Firma Pramet z kolei została powołana do życia w roku 1933 i specjalizowała się w produkcji narzędzi z diamentów i węglika spiekanego. Obie firmy miały szerokie grono klientów, którzy doceniali ich profesjonalizm, innowacyjność oraz dostarczanie wysokiej jakości, nowoczesnych narzędzi.

Połączenie obu firm w jedną markę sprawiło, że w branży pojawił się niekwestionowany lider, który pozostawił konkurencję daleko w tyle. Aktualnie marka Dormer Pramet posiada dwie fabryki, w których wytwarzane są wszystkie jej produkty, a łącznie zatrudnia w swoich szeregach ponad 1500 pracowników z różnych krajów. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi skrawających dla szeroko pojętego przemysłu maszynowego, a jej klientami są firmy z bardzo różnych branży – firma zaopatruje m. in. przemysł kolejowy, motoryzacyjny, a także kosmonautyczny. Z jej oferty korzysta także szerokie grono klientów indywidualnych, a produkty sygnowane logiem Dormer Pramet pojawiają się także w mniejszych warsztatach i serwisach.

Dormer Pramet – marka, w której ofertę warto inwestować!

Gdzie można kupić produkty marki Dormer Pramet?

Wszystkie firmy, które chcą pracować na bazie najlepszych, aktualnie dostępnych w sprzedaży narzędzi, powinny zdecydowanie zapoznać się z ofertą marki Dormer Pramet. Jej bogate, wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć prawdziwą machinę produkcyjną gotową sprostać niemal każdemu zamówieniu. Co więcej, wszystkie produkty marki posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, które gwarantują inwestycję w sprawdzone i w pełni skuteczne narzędzia do pracy. Firma udostępnia także całkowicie bezpłatne pakiety szkoleniowe online, dzięki którym można poznać poszczególne narzędzia oraz dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo z nich korzystać.

Fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań z oferty Dormer Pramet oferuje także ich oficjalny dystrybutor w Polsce, firma PGH. W jej ofercie klienci znajdą bowiem nie tylko szeroki wybór narzędzi sygnowanych logiem Dormer Pramet, ale także specjalistów gotowych doradzić, w które z nich opłaca się zainwestować oraz jak prawidłowo z nich korzystać, aby zapewnić sobie oczekiwane i jak najlepsze rezultaty pracy. PGH posiada szeroką i aktualną ofertę produktów dormer pramet, w tym także rozwiązania sprawdzone i już wdrożone przez światowych liderów.

Podobne artykuły